Telekomunikační technik (Plzeň)

Jsme stabilní ryze česká rodinná společnost, která působí na telekomunikačním a energetickém trhu již téměř 30 let a v současné době realizuje své zakázky na území 3 států.


Co Vás čeká:

Montážní a servisní práce mikrovlnných spojů. Konfigurace, instalace a servis koncových ICT zařízení (modemy,routery, VoIP, …). Odborná práce na optických, metalických a bezdrátových systémech v telekomunikacích. Práce s moderními technologiemi pro přední české operátory. Jednodenní výjezdy v regionu Západní Čechy. Držení servisních pohotovostí (1 týden v měsíci).

Co od Vás čekáme my:

Elektro, popřípadě technické vzdělání – SŠ, SOU (telekomunikační / spojovací technika,mechanika/elek­tronika), ŘP sk. B. Orientace v projektové dokumentaci, zájem o telekomunikace. Ochota učit se novým dovednostem ve vyvíjejícím se oboru, flexibilita, manuální zručnost, zodpovědnost, min. běžná znalost práce na PC ( web/mail/office). Vhodné i pro absolventy.

Výhodou bude: výškové práce a vyhláška 50/78 Sb., §5

Co můžete očekávat Vy od nás:

Zázemí zavedené ryze české společnosti s dlouholetou tradicí. Různorodou a pestrou práci v terénu, seberealizaci a řadu školení. Kariérní růst ve velké společnosti s osobním přístupem, pohodový kolektiv techniků, prémie za dobře odvedenou práci. Benefity: strav. paušál, mobilní telefon a notebook k soukromému užívání, vánoční prémie   dle hospodářského výsledku firmy. Pracovní poměr na dobu neurčitou (po 1 roce zapracování).

Firma: SUPTel a.s.

Kontakt: Eva JOUDOVÁ
Hřbitovní 1322/15
312 00 Plzeň

Telefon: 724 635 365

Kód: DISK

Místo práce: Plzeň

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr

Poznámka: vhodné pro absolventyReagovat na tuto pozici


Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

©2022 KARIERA.CZ s.r.o.