Stavbyvedoucí v Německu (aktivní němčina)

Jsme stabilní ryze česká rodinná společnost, která působí na telekomunikačním a energetickém trhu již téměř 30 let a v současné době realizuje své zakázky na území 3 států.

Co vás čeká: organizace zemních prací na stavbách pro mobilního operátora v příhraničí (Bautzen, Dresden) v terénu pondělí - pátek. Tlumočení při komunikaci s majiteli objektů, kde realizujeme stavby (přípojky). Komunikace s pracovníky dodavatelů. Překlady e-mailové korespondence, pořizování fotodokumentace realizovaných tras.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít: zkušenost s výstavbou inženýrských telekomunikačních sítí, aktivní hovorová němčina slovem i písmem, ŘP sk. B.

Co vám můžeme nabídnout: perspektivní zaměstnání s dlouhodobým výhledem. Mzda 17 - 18 EUR/ hod. Česká pracovní smlouva (vyslání do Německa) na 1 rok, po zapracování možno na neurčito. Hrazené ubytování v SRN (byt max. pro 2 lidi). Auto k osobnímu užívání.

Firma: SUPTel a.s.

Kontakt: Eva JOUDOVÁ
Hřbitovní 1322/15
312 00 Plzeň

Telefon: 724 63 53 65

Kód: 7201

Místo práce: Sasko, Německo

Plat: 70000 - 85000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé